Pani Dyrektor podziękowała dzieciom 6-letnim Emilii Całujek i Oliwii Harc za całoroczny trud. Wręczyła nagrody, dyplomy i fotoksiążkę. Potem dzieci 5-letnie, 4-latki i 3-letnie otrzymały prezenty i podziękowania od wychowawcy grupy i Małgorzaty Głowiak i pani Dyrektor.
Następnie do podziękowań wystąpili rodzice. Wszyscy rodzice zostali wyróżnieni za pracę na rzecz przedszkola. Podziękowania wręczyła pani Dyrektor Dorota Szostek.
Rodzice i dzieci podziękowali kwiatami pani Dyrektor, paniom z przedszkola, pani z obsługi i panu konserwatorowi. Następnym punktem programu była część artystyczna w wykonaniu przedszkolaków. Dzieci zaśpiewały piosenki „Ostatni raz z kolegami”, „Wakacje”, „Ja nie chciałam , ja przepraszam”, „Konik polny”, „Świeci morska latarnia”. Każdy przedszkolak powiedział wiersz o wakacjach. Pięciolatki pożegnały Emilkę i Oliwkę bukietem kwiatów. Na koniec dzieci zatańczyły Poloneza. Łezka zakręciła się w oku rodzicom i paniom. Wzruszenie trwało do końca uroczystości. Następnie rodzice zaprosili gości i panie na słodki poczęstunek.
Wszystkim dzieciom z grupy „Borowiki” życzymy pięknych, słonecznych wakacji oraz szczęśliwego powrotu do przedszkola po wakacjach.
 
 
M.Głowiak
 Galeria zdjęć: