Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Przedszkole - Szkoła Podstawowa w Sicinach
Z wizytą w gospodarstwie

We wtorek 15 listopada grupa „Biedronki” odwiedziła gospodarstwo należące do rodziców naszego przedszkolnego kolegi Janka. Korzystając z zaproszenia przedszkolne Biedronki rankiem pojawiły się w gospodarstwie Państwa Szklarzewskich. Czekała tam Mama Janka, która opowiedziała dzieciom o znajdujących…

Czytaj więcej
Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

5 listopada obchodzone jest jedno z najsympatyczniejszych świąt - Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. To właśnie bajkowi bohaterowie już od wielu pokoleń uczą i pomagają w przezwyciężaniu przez dzieci wielu barier, pokazują świat wartości, pomagają odróżnić dobro od zła.

Czytaj więcej
Przedszkolaki w krainie bębnów

12 X nasze przedszkole odwiedziła Pani Dorota Izdebska, która jest pasjonatką specjalizującą się w grze na bębnach afrykańskich. Pani Dorota w rytmie afrykańskich bębnów zaprosiła nas do niezwykłego świata instrumentów perkusyjnych.

Czytaj więcej
TEATRZYK "DWIE DOROTKI"

W środę 21 września naszych przedszkolaków odwiedzili artyści ze Studia Teatralnego KRAK - ART z adaptacją baśni braci Grimm „Dwie Dorotki”.

Czytaj więcej
SPRINTEM DO MARATONU

Tegoroczny Dzień Dziecka w Przedszkolu w Sicinach odbył się „na sportowo” – przedszkolaki po raz trzeci wzięły udział w Ogólnopolskim Biegu Przedszkolaków „SPRINTEM DO MARATONU”.

Czytaj więcej