Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Przedszkole - Szkoła Podstawowa w Sicinach
„Jak powstaje chleb?”

8 listopada przedszkolaki z grupy Borowiki, Biedronki i Muchomorki wzięły udział w warsztatach edukacyjno - kulinarnych prowadzonych przez mobilne „Warsztaty Beaty” z Poznania zorganizowanych ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Niechlowie.

Czytaj więcej
Dziecka prawa – ważna sprawa.

20 listopada 2023, w rocznicę uchwalenia Konwencji o Prawach Dziecka, dzieci i nauczycielki naszego przedszkola przyłączyły się do akcji „MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PRAW DZIECKA Z UNICEF” .

Czytaj więcej
OWOC MA MOC!

19 października grupa Borowiki z Naratowa uczestniczyła w kulinarnych warsztatach w naszym Laboratorium Przyszłości. Zajęcia prowadziła pani pedagog Małgorzata Hływa we współpracy z opiekunem grupy p. Małgorzatą Głowiak. Tematem warsztatów było zaznajomienie dzieci z zaletami codziennego spożywania…

Czytaj więcej
Przedszkolaki w teatrze

Teatr zawsze przyciągał swoją magią. W przedszkolu dzieci uczestniczą w przedstawieniach teatrów objazdowych, ale wyjazd na spektakl to wyjątkowe wydarzenie.

Czytaj więcej
Kropki, kropki, wszędzie kropki.

„Międzynarodowy Dzień Kropki” obchodzony jest na całym świecie 15 września jest to święto, które ma na celu pobudzanie kreatywności, pomysłowości, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności.

Czytaj więcej
Ile waży matematyka?

Pod takim tytułem odbyły się kolejne zajęcia w ramach programu Fundacji mBanku „Rosnę z matematyką”. Tym razem „Muchomorki” udały się do Szkoły w Sicinach, gdzie podczas zajęć kulinarnych dowiedziały się, że matematyka jest obecna także w kuchni.

Czytaj więcej
„Rozbiegany Dzień Dziecka”

Tegoroczny Dzień Dziecka w naszym przedszkolu był bardzo „rozbiegany” gdyż przedszkolaki wzorem poprzednich lat wzięły udział w IX Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolaków „ SPRINTEM DO MARATONU” .

Czytaj więcej
Przedszkolny Festyn Rodzinny

„Mama, tata, siostra, brat i ja to mój mały świat” – pod takim hasłem w naszym przedszkolu w czwartek 25 maja odbył się tegoroczny Przedszkolny Festyn Rodzinny.

Czytaj więcej