W dniu 21.01.2020r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w eliminacjach gminnych Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym. Jak co roku eliminacje gminne odbyły się w Sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Niechlowie.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Szymon Charysz, Jakub Ochnia, Mikołaj Zaręba, Kacper Pieniak, Wiktoria Bator, Kalina Wilk reprezentujący grupę dzieci oraz Anna Krzyżosiak, Fabien Adamczak, Wiktoria Suchecka, Oliwia Pokrywa i Hubert Porciany reprezentujący grupę młodzieży.

Po zaciętych rozgrywkach do finału zakwalifikowała się nasza uczennica Oliwia Pokrywa, która w grupie dziewcząt zajęła I miejsce i zakwalifikowała się do eliminacji powiatowych

Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym. Wraz z nią w parze awansowała do rozgrywek powiatowych uczennica Wiktoria Suchecka.

 

 

Piotr Mendyka