Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Aktualności 2023-24 - Szkoła Podstawowa w Sicinach
Dzień Flagi

Maj przywiał nas piękna pogodą ale także uroczystościami upamiętniającymi najważniejsze wydarzenia i symbole, które zapisały się w historii polskiej państwowości.

Czytaj więcej
Konstytucji 3 Maja

Dziś tj. 30 kwietnia tuż przed długim majowym weekendem, w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia poświęcona 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, którą przedstawili uczniowie klasy IV przygotowani pod kierunkiem wychowawcy Pani Joanny Skrabalak oraz Pani Małgorzaty Hływa.

Czytaj więcej
22 kwietnia, to ważna dla nas data … Dzień Ziemi

W tym roku każda klasa przygotowała wyjątkowy plakat dla naszej planety, wykorzystując materiały pochodzące z recyklingu. W ten sposób chcieliśmy dać odpadom drugie życie i pokazać jak możemy zadbać o Ziemię. Tego wyjątkowego dnia pogłębialiśmy swoją wiedzę z zakresu ekologii, bawiliśmy się w tropic…

Czytaj więcej
Misterium Wielkanocne

A jeśli Chrystus nie zmartwychwstał, daremne jest nasze nauczanie, próżna jest także wasza wiara…Tymczasem jednak Chrystus zmartwychwstał jako pierwszy spośród tych, co pomarli. 1 Kor 15, 17.20

Czytaj więcej
KIERMASZ WIELKANOCNY

Po raz drugi w pobliskim Domu Pomocy Społecznej we Wronińcu odbył się Kiermasz Wielkanocny, na którym gościliśmy w potrójnej roli.

Czytaj więcej
Wyjazd do kina

22 marca uczniowie klasy drugiej i trzeciej z okazji Dnia Wiosny pojechali do kina na film „Kung Fu Panda 4”.

Czytaj więcej
Pierwszy Dzień Wiosny

21 marca w naszej szkole był dniem pełnym niespodzianek i konkurencji. Pierwszą z przygotowanych dla naszych uczniów atrakcji był pokaz mody, zorganizowany przez Panią Magdalenę Gindę oraz Panią Natalię Drobniewską.

Czytaj więcej