Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Aktualności 2022-23 - Szkoła Podstawowa w Sicinach
Wieczór Marcinowy

Wiara, tradycja i patriotyzm lokalny to słowa opisujące wyjątkowy wieczór w Sicinach. Po dwuletniej przerwie powróciło nasze lokalne święto, poprzedzajace Święto Niepodległości - Wieczór Marcinowy. To już 18 raz można było poznać historię życia patrona naszej parafii św. Marcina oraz zasmakować tra…

Czytaj więcej
11 listopada

11 listopada to wyjątkowy dzień, bowiem w tym dniu Polska po 123 latach niewoli odzyskała niepodległość.

Czytaj więcej
#SzkołaDoHymnu

10 listopada br. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji "Szkoła do hymnu" i wspólnie podczas apelu odśpiewali Mazurek Dąbrowskiego.

Czytaj więcej
Narodowe Święto Niepodległości

Narodowe Święto Niepodległości 11 listopada przypomina nam, że wolność raz zdobyta i niepodległość raz osiągnięta nie jest czymś trwałym, tylko czymś danym, o czym musimy pamiętać i co należy pielęgnować.

Czytaj więcej
#ŚniadanieDajeMoc

8 listopada bieżącego roku uczniowie klasy pierwszej wzięli udział w ogólnopolskim programie edukacyjnym „Śniadanie Daje Moc”.

Czytaj więcej
Spektakl anglojęzyczny

3.11 udaliśmy się do Wrocławia, aby obejrzeć polsko - angielski spektakl teatralny. W Centrum kultury Agora, w sali widowiskowej zagrali dla nas aktorzy z Centrum Teatralne.

Czytaj więcej
Noc filmowa

W piątkowe popołudnie Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem p. Magdaleną Szankowską zorganizował wieczór filmowy dla uczniów klas IV-VIII. Uczestnicy w klasowych gronach obejrzeli różne projekcje

Czytaj więcej
Trick or treat

28.10 poczuliśmy w szkole halloweenowy klimat. Były rekwizyty, przebrania, prace plastyczne, wykonane przez uczniów klas 1- 3, oraz sesje zdjęciowe.

Czytaj więcej