Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Aktualności 2021-22 - Szkoła Podstawowa w Sicinach
Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Koniec roku szkolnego to dzień długo wyczekiwany przez wszystkich uczniów. W tym roku przypadł on na 24 czerwca. W naszej szkole w dniu tym, już od samego rana odbywały się uroczystości i pożegnania.

Czytaj więcej
„Bezpieczne wakacje”

„Bezpieczne wakacje” pod takim hasłem odbyła się w dniu dzisiejszym pogadanka dla uczniów klas IV-VIII prowadzona przez funkcjonariuszy KPP w Górze.

Czytaj więcej
„I GminnyTurniej Piłki Nożnej”

W dniu 04.06.2022r. reprezentacje naszej szkoły wzięły udział w „I Gminnym Turnieju Piłki Nożnej” o puchar Wójta Gminy, zorganizowanym z okazji Dnia Dziecka przez ULKS „Sokół” w Niechlowie.

Czytaj więcej
Pokaz doświadczeń przyrodniczych – 30 maja 2022

Uczniowie klasy piątej przez cały rok szkolny w ramach zajęć dodatkowych z biologii poznawali etapy metody badawczej, przeprowadzali doświadczenia, planowali swoją pracę i zespołu oraz odkrywali w sobie nowe umiejętności, m.in. uczyli się prezentowania efektów swoich działań, co jest niezwykle ważne…

Czytaj więcej
Egzamin Ósmoklasisty!

W ciągu najbliższych trzech dni (24, 25 i 26 maja), 24 uczniów naszej szkoły przystąpi do egzaminu ósmoklasisty. Pierwszego dnia odbędzie się egzamin z języka polskiego, kolejnego dnia z matematyki, a ostatniego uczniowie wykażą się wiedzą z języka obcego nowożytnego.

Czytaj więcej
20 maja - Dzień Pszczoły

W związku z tym, że jesteśmy przyjaciółmi pszczół przygotowaliśmy na ich święto gazetkę tematyczną oraz posadziliśmy kilka kwiatów ozdobnych. Dzięki temu wszyscy uczniowie mogli dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy na temat tych niezwykle pożytecznych owadów.

Czytaj więcej